Jozef "JOJO" Kmeťko

Snažím sa o maximálnu spokojnosť našich klientov na ceste k ich cieľu. Pozorovať premenu ich životného štýlu a postoja – zo sedavého k aktívnemu ma robí šťastným.

Za to že som dnes aktívny vďačím svojmu otcovi. Jeho zásluhou som sa od detstva venoval výkonnostnému futbalu - konkrétne pozícií brankára. Vyrastal som v Prievidzi, kde som v miestnom Baníku prešiel všetkými kategóriami, vrátane seniorskej. Nasledoval predĺžený “výlet” Floridy, kde nebola núdza o športové zážitky. Už ako hráč Uruguay Soccer club, medzi najpamätnejšie stretnutia patrili tie proti národným výberom Argentíny, Venezuely, Haiti či popredných klubov Anglickej a Škótskej súťaže alebo zahrať si v mužstve s George-om Weah-om, legendou AC Miláno a súčasným prezidentom Libérie.

Odvtedy sa aktívne venujem trénerstvu - už ôsmy rok sa venujem profesionálnemu kondičnému trénerstvu. Vo svojom remesle som perfekcionista, preto sa neustále vzdelávam a to isté očakávam aj od svojich kolegov - nástupcov.

Certifikácie:

  • ISSA - Personal trainer certification, 2006 / Florida
  • Fitnes inštruktor 1. stupňa, SCAF 2009 / Bratislava
  • SPIRAL STABILIZATION - základné cviky, hlavné princípy a metódy špirálnej stabilizácie chrbtice + manuálne techniky cielenej anatomickej relaxačnej masáže s natiahnutím svalov, 2015/Praha
  • Absolvent, Fakulta športu Prešovskej univerzity, učiteľstvo telesnej výchovy - magisterské štúdium, 2011 - 2016/ Prešov
  • TGU/ KETTLEBELL SWING, úvod do cvičení s kettlebellom, Stará škola Slovensko, 2017/ Košice
  • BUILDING THE ULTIMATE BACK - from rehabilitation to performance, Dr. Stuart McGill - backfitpro.com, 2018, Ljubljana.
  • McGill Method Level 2 - Assessment: Converging on a precise diagnosis, Dr. Stuart McGill - www.backfitpro.com, 2019 Novi Sad (Serbia)
  • McGill Method Level 3 – High Performance Training: Progressing backs from pain to performance, Dr. Stuart McGill - www.backfitpro.com, 2019 Novi Sad (Serbia)

Telefón

+421 918 267 932

Adresa

Mestská časť Barca
Košice