O nás

Naša práca je poslanie

Sme TRIO usilujúce sa o neustály progres v našej profesii. Učíme sa od elít, čerpáme len relevatné informácie podložené vedeckým výskumom. Pri práci s klientom nás neuvidíte hrať sa s telefónom alebo nepripravených, veď predsa máme na starosti ľudské životy. Záleží nám.

Od roku 2010

Projekt GET FITTER vznikol s cieľom vyjadriť našu primárnu túžbu pozitívne vplývať na konatívnu stránku postoja ľudí k pravidelnej pohybovej aktivite. Naše denné povolanie trénerov je teda podstatným činiteľom, avšak nie celkom nášho poslania.

Dnes je GET FITTER neustále rozrastajúca sa komunita čoraz aktívnejších ľudí, našich klientov a priateľov. Buďte nimi i VY!

Aktívny životný štýl

Väčšina za nami prídete s prostým avšak pre vás zásadným prianím a to, že by ste radi schudli, ideálne do leta a už je apríl :).

Otázka: ako dlho trvalo nakumulovať tú faldičku čo vám vysí na brušku? Určite dlhšie ako čas, za ktorý ste si zmysleli sa jej zbaviť. A čo po lete?

Žite si s nami svoj aktívny životný štýl a časom sa budete chváliť vyšportovanou postavou nielen v lete ale i v zime. Dajte telu pohyb, denne, dlhodobo, v kombinácii so striedmym stravovaním a vaše telo nebude mať na výber a prispôsobiť sa atraktívnym výzorom.

"Dôležitejšie než začať, je zotrvať".

Jozef "JOJO" Kmeťko

Snažím sa o maximálnu spokojnosť našich klientov na ceste k ich cieľu. Pozorovať premenu ich životného štýlu a postoja – zo sedavého k aktívnemu ma robí šťastným.

Eduard "EDO" Mihálik

Edo je priateľský a inšpiratívny typ človeka. Cvičenie pod jeho vedením je príjemné a zábavné. Je stále pripravený, sústredený, pri cvičení vám venuje 100 % pozornosť.

Michal "MIŠO" Šulek

Tréner plávania v GET FITTER. Vďaka svojej charizme, výzoru, trénerskym kvalitám a akademickým úspechom vo sfére športu má Mišo dôležitú úlohu v našom teame.

Telefón

+421 918 267 932

Adresa

ASTORIA FIT&GYM
Južná trieda 29
Košice